Grafické práce

Ak túžite po naozaj krásnej taške, ale nemáte logo ani grafiku, naši grafici Vám navrhnú štýlový a moderný dizajn na každú príležitosť. Či sa už chystáte ozdobiť vybranú tašku, alebo sa jedná o tlač printových materiálov ako letáky, brožúry, plagáty, vizitky, hlavičkové papiere..... sme tu pre Vás! Vaše predstavy pretavíme do komplexnej grafiky, ktorá zaujme aj na tých najskrytejších miestach.

Potlač hotových papierových tašiek

Vybrali ste si z našej ponuky tašiek zo skladu a potrebujete na ňu potlačiť Vaše logo?

Nie je problém, potlačiť Vaše logo technológiou sieťotlače. Vhodné na potlač sú tašky s laminom ako aj bez lamina a zo sulfátu.
Sieťotlačou možno realizovať jednoduchú grafiku vo farebnosti do 4/4. Obmedzením sú farebné prechody (uvedené nižšie v galérii).

Pre zložitejšie grafiky s prechodmi a plnofarebné môžeme zvoliť technológiu plnofarebnej UV tlače (CMYK).

Pokiaľ neviete aká technológia je pre Vás vhodná, radi Vám poradíme.

Zákazková výroba

Neoslovila Vás naša skladová ponuka? Veľmi radi pre Vás vyrobíme tašky, krabice či šanóny na zákazku presne podľa Vašich predstáv. 

Na základe Vašej špecifikácie (veľkosť, materiál, farebnosť) Vám vypracujeme cenovú ponuku. Ak nemáte jasnú predstavu, môžete sa oprieť o naše bohaté skúsenosti a necháte si poradiť ako s výberom materiálu (papier, šnúrky, stuhy, doplnky), tak aj s grafikou a výberom vhodnej technológie k realizácii Vašej predstavy. 

Neexistuje predstava, na ktorú by sme nenašli riešenie.

Luxusné technológie a doplnky

Ak si prajete niečo neobyčajného, pre dokonalý výsledok ponúkame aj ďalšie doplnkové technológie:

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko